Kaugloetavad veearvestid

OÜ Tõrva Veejõud alustab 2020. aastal kaugloetavate veearvestite paigaldamist Tõrva linnas. Kaugloetav arvesti paigaldatakse olemasoleva mehaanilise veearvesti asemele. Veearvesti ning selle paigaldamine on kliendile tasuta. Juhul, kui veemõõdusõlm vajab väljaehitust või rekonstrueerimist, tuleb see kliendil ise korraldada ja selle eest tasuda.

OÜ Tõrva Veejõud teavitab kliente tööde teostamisest telefoni teel.

Kokkulepitud ajal palume kindlustada OÜ Tõrva Veejõud volitatud esindajale vajalike tööde tegemiseks veemõõdusõlmele vaba juurdepääs (vajadusel teha eelnevalt ruumi arvesti vahetamiseks) ning  tagada kliendi või tema esindaja kohalolek tööde teostamise ajal!

Juhul, kui Teie kontaktandmed (e-mail, telefon) on muutunud, palume sellest teada anda e-posti aadressil veejoud@torva.ee  või telefonil +372 766 3150.

Peale arvesti vahetust ei ole veenäitude teatamine enam vajalik. Veenäidud kogutakse edaspidi vee-ettevõtte töötajate poolt ning näitude alusel väljastatakse arve. Näit loetakse veemõõtja mälust täpselt kuuvahetusel fikseeritud näidu alusel.

Kui on paigaldatud eraldi arvesti kastmisvee jaoks, siis antud arvesti näit tuleb siiski ise teatada vastavalt lepingus toodud arvestusperioodile.

Kaugloetava veearvestite tootja on Taani ettevõtte Kamstrup A/S ning veemõõtjate tüüp on Multical 21. Arvestid mõõdavad ultraheli signaali abil vee kogust ja tarbimisandmeid saab koguda kauglugemise teel, kasutades selleks arvestisse sisseehitatud juhtmevaba M-Bus.

Arvestil on sisseehitatud lekketuvastus, mille abil on võimalik kiiresti avastada lekkeid torustikus.

Kaugloetava veearvesti andmelehega saab lähemalt tutvuda SIIT.


Näitude kauglugemisele Tõrva linnas loodame täielikult üle minna 2022. aasta lõpuks.

Näitude kauglugemine toimub juba Hummuli ning Leebiku ja Riidaja piirkonnas.

 

Veenäidu edastamiseks on mitu võimalust:

Saata veenäit otse kodulehelt. Selleks vajuta SIIA.

Helistada tööpäevadel (E-N 8:00-17:00 ja R 8:00-15:00) klienditeenindusse telefonil  +372 766 3150.

Saata e-mail veejoud@torva.ee .

 

Fakte raadioside teel toimiva kauglugemise kohta saab lugeda SIIT.